Akrep Burcu Kadını: Tutkunun Vücut Bulmuş Hali

Akrep Burcu Kadını: Tutkunun Vücut Bulmuş Hali

Akrep burcuna sahip kadınlar genelde yaratıcı, güçlü, kendi tırnaklarıyla bir yerlere gelen ve iş hayatıyla aşk hayatlarını ayırmayı bilen kişilerdir. Doğal olarak bu kadar baskın karaktere sahip olan kadınlar, cinsel ve aşk hayatlarında birtakım sorunlar yaşayabilir. Ancak dominant özellikleri kadar zekalarıyla da ön plana çıkan bu insanlar, partnerleriyle yaşayabilecekleri tüm sorunların üstesinden kolayca gelebilirler. Onlara aşk kadın da denildiğini hepimiz duymuşuzdur. Cinsel yaşamlarında partnerlerine karşı nasıl davranmaları gerektiğini en iyi aşk kadınlar bilir. O halde gelin birlikte görelim; akrep burcu kadını iş ve aşk hayatında ne durumda…

Akrep Kadınının İş Hayatı Nasıldır?

Hırs ve tutkulu karakterlerinden dolayı akrep burcu kadınları, iş hayatlarında da tuttuklarını koparan tipte insanlardır. İstediklerini elde edene kadar çalışmaktan ve mücadele etmekten asla gocunmazlar. Hedeflerini belirleyip onu parçalara bölerek adım adım ilerleyen akrep kadınları, adrenalini en fazla yüksek kalan insanlardır. Sürekli bir hareket halinde oldukları için işlerini takip etme konusunda obsesif davranırlar. İnce eleyip sık dokuyan ve karakter olarak dominant olan akrep kadınları, sabahları erken kalkar, sporunu yapıp hazırlandıktan sonra işine doğru yol alır. Ben merkezci olduklarından dolayı hangi alanda faaliyet gösterirlerse göstersinler mutlaka oranın yönetici pozisyonunda çalışırlar. Aksi onlar için mümkün değildir. Bir akrep kadını ya en zirvede olacak ya da o işe hiç bulaşmayacak. Tıpkı ateş çemberi ortasında kalan akrebin kaçacak yeri kalmadığında kendini sokup öldürmesi gibi akrep kadınları da mutlaka bir yolunu bulup başarıyı elde ederler.

Akrep Burcu Kadınının Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Samimi, dürüst ve çalışkan insanlar olan akrep kadınları, partnerlerinde de benzer özellikleri arar. Kendilerine yalan söylemeyen, yakışıklı, karizmatik ve güçlü erkekleri kendilerine çekme konusunda arzuları üst seviyededir. Eğer bir akrep, senden hoşlanıyorsa bunu bakışlarındaki gülümsemeden, yürüyüşünden, saçlarından yani kısacası her şeyinden anlayabilirsin. Kendilerine olan özgüvenleri yüksektir ve bir erkekten hoşlandıklarında bunu direkt ona söylemekten çekinmezler. Sevmedikleri kişilere karşı ise tavırları nettir. Yapılan hatayı affeder ama asla unutmazlar. Tabiri caizse kafalarında aynı anda yüz sekme açık olan akreplerin şanslı olduklarından dolayı değil azimli, hırslı ve çalışkan karakterlerinden ötürü başarıyı yakaladıkları aşikardır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.