Dipomix, Herbalife Zayıflama Ürünleri

28.03.2023
444
Dipomix, Herbalife Zayıflama Ürünleri

Kadınlar kendi vücutlarına önem verip her zaman fit görünmek ister. Bunun için tarihin puslu sayfalarına bakıldığında güzel ve genç kalmak uğruna gözlerinden olan, karaciğerini zehir bombardımanına tutan kadınların bile olduğunu görmek mümkün. Peki kadınlar her zaman güzel ve zayıf görünmeyi nasıl başarıyor? Gelin hep birlikte detaylara bakalım…

Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır sözü bir hikaye değildir. Özellikle kilolarına dikkat eden hanımlar çağlar boyunca aç kalırken aslında metabolizmalarına sert bir darbe vurduklarının maalesef farkında değiller. Günümüz piyasasında satılan şok detoks çayları hızlı kilo verdirme vaadinde bulunsa da esasında içeriklerini incelersek çok da masum olmadıkları görülecektir. Bazı kadınlar günlerce sadece bu zayıflama çaylarını tüketmekte ve protein, karbonhidrat ve yağ dengelerini bozmaktadır. Peki sağlıklı kilo vermek için piyasadaki detoks ürünlerine güvenmeli miyiz? Gelin birlikte inceleyelim.

Dipomix Zayıflama Tozları

Bir kutu içinde 30 adet yaklaşık 27 gram toz bulunan Dipomix zayıflama kürü, içerik olarak kilo kontrolünün sağlanması için enerji miktarı kısıtlanmış gıda şeklinde web sitesinde tanımlanmış. Üstelik bir paketin içerisinde 26 çeşit vitamin ve mineral ile 18 farklı türde aminoasit bulunduğunu iddia eden firma, bir paketi laktozsuz sütle tüketmenizi tavsiye ediyor. Üretici taraf, gün içerisinde üç öğünden ikisinde Dipomix, bir öğünde de sağlıklı besinlerin tüketilmesini istemiş. Koruma programı olarak verilen tarifte ise bir öğün Dipomix, 2 öğün sağlıklı beslenme şeklinde açıklanmış. Ürünün vanilyalı, çilekli, kakaolu gibi çeşitleri var. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında memnun kalan da var midesi bulanıp baş dönmesi yaşayan da. Her ne kadar içeriği vitamin, mineral ve aminoasitlerce zengin olduğu iddia edilse de doğal gıdalarla bu besin öğelerini almanın yerine elbette geçemez.

Herbalife Zayıflama Çayları

Herbalife firması son zamanlarda dünya çapında sağlıklı yaşam hareketi alanında ciddi bir yatırım yaptı. Bunların başında zayıflama çayları geliyor. Markanın iddiasına göre zayıflama çayını düzenli kullananlar bir ay içerisinde 6-10 kg kadar kaybediyor. Fakat bu denli hızlı kilo vermenin vücuda verdiği stres ne olacak?

Dipomix ya da Herbalife gibi zayıflama tozları, çayları ya da kürleri şok kilo verdirici etkisi nedeniyle insan doğasına aykırıdır. Kilo vermenin esas mantığı; günlük aktivitede artış ve yenilen besinlerde kalori azaltılmasıdır. Bu şekilde ayda net olarak 2-3 kilo verilir. Daha fazlası bağırsak florasını bozar, kalp fonksiyonlarını zayıflatır ve böbrekleri yorar. Yani şok diyet tarifleri ile piyasada satılan ürünlerin tüketilmesi vücudunuza faydadan çok zarar veriyor olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Merhaba. Ben Bilge. Kadınlar hakkında daha çok yemek, sağlık güzellik konuları üzerine bloglar yazıyorum. Umarım yazılarım anlaşılır ve aydınlatıcı olmuştur. Kendi düşüncelerinizide yorum olarak belirtmekten çekinmeyin.Teşekkürler!
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.